Služby v Aupark Košice | Aupark Košice | nákupno-zábavné centrum

Služby v Aupark Košice

   • Detský kútik

    Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov nájdete na 2.poschodí nášho nákupno - zábavného centra.

    Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin. 

    Viac informácií  >>>

   • Prebaľovací kútik

    Útulný prebaľovací kútik, ktorý poslúži ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami nájdete na prvom a druhom poschodí.

    (viď piktogram na orientačnej mape).

   • Bezplatné WiFi zóny

    V celom objekte Auparku Košice sa pripojíte na bezplatnú Wifi zónu.

    Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, rýchlosť pripojenia závisí od množstva pripojených osôb. Želáme vám príjemné surfovanie.

   • Nabíjacia stanica pre elektromobil

    Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

    V  našom nákupno - zábavnom centre Aupark Košice nájdete aj rýchlonabíjací stojan pre elektromobily.  

    Stojan do Auparku namontovala spoločnosť Greenway, ktorá sprevádzkovala sieť 15 rýchlonabíjacích staníc pre elektromobily na trase Bratislava – Košice, čím efektívne prepojila metropolu západného a východného Slovenska a umožnila tak používanie ekologickej dopravy pomocou elektromobilov na celom území Slovenska bez obmedzenia.  

    Rýchlonabíjacia stanica  je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

    Nabíjaciu stanicu pre elektromobily nájdete v Aupark Košice v podzemnom parkovisku na - 2 poschodí (mínus druhé poschodie) - modrá zóna stĺp číslo 20 / žltá zóna stĺp číslo 19. 

   • Safari Park

    Navštívte najkrajšiu detskú zónu pod holým nebom v Košiciach - Safari park.

    Naše zvieratká sa na vás tešia každý deň od apríla do konca októbra v čase od 09:00 hod. do 21:00 hod. na terase 2.poschodia Auparku, kde si môžete vychutnať aj jedinečný pohľad na strechy historického centra Košíc. Vstup je zdarma. 

    Viac informácií  >>>

   Navigácia