Služby v Aupark Košice

     • Detský kútik

      Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov nájdete na 2.poschodí nášho nákupno - zábavného centra.

      Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin. 

      Viac informácií  >>>

     • Prebaľovací kútik

      Útulný prebaľovací kútik, ktorý poslúži ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami nájdete na prvom a druhom poschodí.

      (viď piktogram na orientačnej mape).

     • Bezplatné WiFi zóny

      V celom objekte Auparku Košice sa pripojíte na bezplatnú Wifi zónu.

      Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, rýchlosť pripojenia závisí od množstva pripojených osôb. Želáme vám príjemné surfovanie.

     • Nabíjacia stanica pre elektromobil

      Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

      V  našom nákupno - zábavnom centre Aupark Košice nájdete aj rýchlonabíjací stojan pre elektromobily.  

      Stojan do Auparku namontovala spoločnosť Greenway, ktorá sprevádzkovala sieť 15 rýchlonabíjacích staníc pre elektromobily na trase Bratislava – Košice, čím efektívne prepojila metropolu západného a východného Slovenska a umožnila tak používanie ekologickej dopravy pomocou elektromobilov na celom území Slovenska bez obmedzenia.  

      Rýchlonabíjacia stanica  je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

      Nabíjaciu stanicu pre elektromobily nájdete v Aupark Košice v podzemnom parkovisku na - 2 poschodí (mínus druhé poschodie) - modrá zóna stĺp číslo 20 / žltá zóna stĺp číslo 19. 

     • Safari Park

      Navštívte najkrajšiu detskú zónu pod holým nebom v Košiciach - Safari park.

      Naše zvieratká sa na vás tešia každý deň od apríla do konca októbra v čase od 09:00 hod. do 21:00 hod. na terase 2.poschodia Auparku, kde si môžete vychutnať aj jedinečný pohľad na strechy historického centra Košíc. Vstup je zdarma. 

      Viac informácií  >>>

     Navigácia