Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Roadshow  Žiť energiou
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Roadshow Žiť energiou


Odborní konzultanti z poradenských centier ŽIŤ ENERGIOU Vám napríklad poradia, či sa oplatí vyrábať vlastnú energiu z fotovoltického systému alebo ohrievať vodu prostredníctvom solárnych kolektorov, tiež akú službu urobí tepelné čerpadlo, či ako môžete získať príspevok na nový kotol na biomasu.

Pre tých, ktorí sa budú chcieť zabaviť a prevetrať si svoje vedomosti o miestnych zaujímavostiach a využívaní energie, je pripravený kvízomat. Vezmite do ruky pripravené ovládače, spoľahnite sa na svoje poznatky a získajte zaujímavé ceny v moderovanom interaktívnom kvíze. Keďže nepôjde len o správne odpovede, ale aj o čas, je to príležitosť, ako vylepšiť náladu sebe aj spoluhráčom. V jednom kole môžete naraz súťažiť aj dvadsiati.

Ak si chcete uchovať spomienku na tento deň aj v albume, vo fotostánku sa o to postará profesionálny fotograf. Na výber budete mať množstvo vtipných a nápaditých rekvizít. Popustiť uzdu fantázii, nechať priestor kreativite a vytvoriť originálne tričko? Prečo nie! Vďaka pripraveným farbám a šablónam sa každý ľahko premení na módneho návrhára.

O tom, že škola môže byť hrou, alebo skôr energia hrou, sa budú môcť presvedčiť deti. Ak absolvujú atraktívne disciplíny, ktoré demonštrujú fyzikálne javy, môžu získať zaujímavé ceny. Športoví nadšenci si môžu vyskúšať, koľko energie dokážu vyrobiť priamo na bicykli. Chýbať nebude ani malé občerstvenie. O dobrú náladu sa postará moderátor a animátori.