Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Hriešne dobré nákupy / jeseň 2018
SPÄŤ NA ZOZNAM NOVINIEK

Hriešne dobré nákupy / jeseň 2018


HRIEŠNE DOBRÉ NÁKUPY

18. – 21. október 2018


Už sa to blíži! Ďalšie kolo obľúbených Hriešne dobrých nákupov si užijete naozaj naplno, pretože vychytáte tie najlepšie zľavy na najlepšie kúsky z aktuálnych kolekcii skvelých značiek. Poznačte si teda ten dôležitý dátum: 18. až 21. október. Práve v týchto dňoch môžete totiž „zhrešiť“ o niečo viac a využiť na to naozaj výhodné ceny. Zľavovú knižku plnú kupónov nájdete v magazíne Eva od 5. októbra. Tešíme sa na Vás. 


LIMITED EDITION!

Taška od návrhára Róberta Vrzalu


Počas októbrových Hriešne dobrých nákupov na Vás tentokrát v Auparku čaká unikátna dizajnová taška, ktorej svieži vietor vdýchol módny návrhár Róbert Vrzala. Tašku si môžete vyzdvihnúť na Infopulte centra výmenou za kupón na zadnej obálke zľavovej knižky počas všetkých štyroch nákupných dní. Kupón platí do vyčerpania zásob.


Vyhraj osobný styling od Róberta Vrzalu s Hriešne dobrými nákupmi


Nakúpte cez Hriešne dobré nákupy vo svojom obľúbenom Auparku, vyplňte súťažný lístok a vyhrajte osobný styling od Róberta Vrzalu. Zo žien, ktoré sa zapoja, vyžrebujeme po skončení Hriešne dobrých nákupov jednu, ktorá si vyskúša, aké je mať vlastného štylistu. Všetky informácie o súťaži spolu so súťažnými lístkami a urnou na vhodenie lístka nájdete na Infopulte Auparku Košice.


Pravidlá súťaže "Vyhraj styling od Roba Vrzalu" v plnom znení nájdete >> TU <<.


Dni Krásy s Fann Parfumérie

19. – 20.10. 2018


Nechajte sa inšpirovať novými trendmi v líčení a novinkami zo starostlivosti o pleť.

Čakajú na vás profesionáli značiek Bronx Colors, Clinique, Collistar, Guerlain, Gosh Copenhagen, Lancôme, Marlies Möller, Naj•Oleari a Revlon.

Pripravené sú pre Vás krásne darčeky k nákupu a 20% zľavu na všetky prezentované značky.

Tešíme sa na vás v centrálnom priestore pred predajňou Billa na prízemí AUPARKu Košice 19. - 20. októbra 2018.


Zoznam a znenie zliav v jednotlivých obchodoch si viete prezrieť >> TU <<