Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Casting Schwarzkopf Elite Model Look v Auparku Košice
SPÄŤ NA ZOZNAM NOVINIEK

Casting Schwarzkopf Elite Model Look v Auparku Košice


Casting  agentúry Elite Bratislava do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 sa bude v Auparku Košice konať v nedeľu, 6. mája 2018 od 15:00 hod. 

Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami. 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EVA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty Swissdent a Tweezerman od Profimed a dekoratívnej kozmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. 

Novinkou je, že počas tohtoročných castingov prebehne tiež súťaž o profesionálne fotografie od agentúry Elite a produkty Rowenta v hodnote 700€.

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2018 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 35. ročník svetového finále Elite Model Look. 

Príďte na casting a užite si tento módny deň s Auparkom  Košice. 6. mája o 15:00 hod. v centrálnom priestore pred predajňou Billa na prízemí.