Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Casting Schwarzkopf Elite Model Look 2019 v Auparku Košice
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Casting Schwarzkopf Elite Model Look 2019 v Auparku Košice


Casting  agentúry Elite Bratislava do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 sa bude v Auparku Košice konať v sobotu 27. apríla 2019 od 15:00 hod. 

Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami.

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ďalších značiek od experta na krásu, e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.sk. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. 

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 36. ročník svetového finále Elite Model Look. 

Príďte na casting a užite si tento módny deň s Auparkom  Košice 27. apríla o 15:00 hod. v centrálnom priestore pred predajňou Billa na prízemí. 

Tešíme sa na Vás!