Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
Casting ELITE Model Look Slovakia
SPÄŤ NA NOVINKY, ZĽAVY A PODUJATIA

Casting ELITE Model Look Slovakia


Túžite stať sa modelkou / modelom? Príďte v nedeľu 27.septembra 2020 do Aupark Košice a zúčastníte sa castingu do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020.  Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude castingom sprevádzať. 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingu bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ročné predplatné magazínu EMMA. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia značky Rowenta na castingu predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť s maximálnou starostlivosťou pre zachovanie ich zdravia. O poradenstvo a zvýraznenie prirodzenej krásy sa na castingu postarajú vizážistky značky ARTDECO, od ktorých sa bude možné nechať nalíčiť.

Modelky a modeli agentúry Elite Model Management Bratislava predvedú počas castingu trendy v oblasti účesov a farieb pre rok 2020 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemci, i z radov sprevádzajúcich či prihliadajúcich, ktorí si budú chcieť nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zdarma analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.