Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Detský kútik

Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov nájdete na 2.poschodí nášho nákupno - zábavného centra.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin. 

Viac informácií  >>>

Prebaľovací kútik

Útulný prebaľovací kútik, ktorý poslúži ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami nájdete na prvom a druhom poschodí.

(viď piktogram na orientačnej mape).

Bezplatné WiFi zóny

V celom objekte Auparku Košice sa pripojíte na bezplatnú Wifi zónu.

Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, rýchlosť pripojenia závisí od množstva pripojených osôb. Želáme vám príjemné surfovanie.

Infopult

V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete osobne alebo telefonicky obrátiť na pracovníkov informačného pultu, ktorý je vám k dispozícii každý deň v čase od 9.00 hod do 21.00 hod.

Radi vám poskytneme informácie týkajúce sa:

umiestnenia prevádzok centra

otváracích hodín centra a jednotlivých prevádzok

služieb centra

telefónnych kontaktov na jednotlivé prevádzky

odchodov MHD liniek z najbližších autobusových zastávok

kontaktovania taxislužby

uskladnenia stratených vecí

kontaktovania strážnej služby

kontaktovania upratovacej služby 


Kontakt:  tel.kontakt: 055 / 32-13-411, email:  informacie@auparkkosice.sk

Nabíjacia stanica pre elektromobil

Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

V  našom nákupno - zábavnom centre Aupark Košice nájdete aj rýchlonabíjací stojan pre elektromobily.  

Stojan do Auparku namontovala spoločnosť Greenway, ktorá sprevádzkovala sieť 15 rýchlonabíjacích staníc pre elektromobily na trase Bratislava – Košice, čím efektívne prepojila metropolu západného a východného Slovenska a umožnila tak používanie ekologickej dopravy pomocou elektromobilov na celom území Slovenska bez obmedzenia.  

Rýchlonabíjacia stanica  je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

Nabíjaciu stanicu pre elektromobily nájdete v Aupark Košice v podzemnom parkovisku na - 2 poschodí (mínus druhé poschodie) - modrá zóna stĺp číslo 20 / žltá zóna stĺp číslo 19. 

Safari Park

Navštívte najkrajšiu detskú zónu pod holým nebom v Košiciach - Safari park.

Naše zvieratká sa na vás tešia každý deň od apríla do konca októbra v čase od 09:00 hod. do 21:00 hod. na terase 2.poschodia Auparku, kde si môžete vychutnať aj jedinečný pohľad na strechy historického centra Košíc. Vstup je zdarma. 

Viac informácií o detskej zóne >> nájdete TU <<.