Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás

Detský kútik

Detský kútik, kde je prvoradá bezpečnosť a zdravie našich detí, ocenia všetci návštevníci Auparku. Práve také miesto pre deti vo veku od 3 do 12 rokov nájdete na 2.poschodí nášho nákupno - zábavného centra.

Nechajte si svoju malú ratolesť v tomto detskom svete a nakupujte bez stresov a strachu. Pod profesionálnym dohľadom skúsených lektoriek sa vaše deti zabavia na preliezkách, šmykľavkách a iných atrakciách. V tomto detskom kútiku si deti vychutnajú aj zaujímavé akcie na Vianoce, Veľkú noc, deň matiek, koniec školského roka alebo počas akýchkoľvek školských prázdnin. 

Viac informácií  >>>

Prebaľovací kútik

Útulný prebaľovací kútik, ktorý poslúži ako prvá pomoc pre mamičky s bábätkami nájdete na prvom a druhom poschodí.

(viď piktogram na orientačnej mape).

Bezplatné WiFi zóny

V celom objekte Auparku Košice sa pripojíte na bezplatnú Wifi zónu.

Internetové pripojenie je pre zákazníkov Auparku bezplatné, rýchlosť pripojenia závisí od množstva pripojených osôb. Želáme vám príjemné surfovanie.

Nabíjacia stanica pre elektromobil

Nabite si váš elektromobil, kým nakupujete!

V  našom nákupno - zábavnom centre Aupark Košice nájdete aj rýchlonabíjací stojan pre elektromobily.  

Stojan do Auparku namontovala spoločnosť Greenway, ktorá sprevádzkovala sieť 15 rýchlonabíjacích staníc pre elektromobily na trase Bratislava – Košice, čím efektívne prepojila metropolu západného a východného Slovenska a umožnila tak používanie ekologickej dopravy pomocou elektromobilov na celom území Slovenska bez obmedzenia.  

Rýchlonabíjacia stanica  je schopná nabiť elektrické auto za približne 20 minút, čo v porovnaní s jednoduchšími variantmi nabíjania prináša významnú časovú úsporu a komfort pre užívateľov elektrických vozidiel.  

Nabíjaciu stanicu pre elektromobily nájdete v Aupark Košice v podzemnom parkovisku na - 2 poschodí (mínus druhé poschodie) - modrá zóna stĺp číslo 20 / žltá zóna stĺp číslo 19. 

Safari Park

Navštívte najkrajšiu detskú zónu pod holým nebom v Košiciach - Safari park.

Naše zvieratká sa na vás tešia každý deň od apríla do konca októbra v čase od 09:00 hod. do 21:00 hod. na terase 2.poschodia Auparku, kde si môžete vychutnať aj jedinečný pohľad na strechy historického centra Košíc. Vstup je zdarma. 

Viac informácií o detskej zóne >> nájdete TU <<.