Čo hľadáte
Ak ste nenašli čo hľadáte kontaktujte nás
SPÄŤ NA ZOZNAM OBCHODOV

GreenWay nabíjacia stanica pre elektromobily

  • Ostatné služby

Otváracie hodiny

  • Po-Ne: 09.00 - 21.00

Kontaktné informácie

+421 2 330 56 236
info@greenway.sk


Nabíjacie stanice pre elektromobily sa nachádzajú v Auparku Košice v podzemnom parkovisku na -2 podlaží v žltej sekcii, oproti stĺpu 19. s dvoma vyhradenými parkovacími miestami. 

GreenWay Infrastructure je súčasťou medzinárodnej skupiny GreenWay, pôsobiacej v oblasti elektromobility. Ide o najintenzívnejšie sa rozvíjajúcu sieť nabíjania elektromobilov v strednej Európe. Spoločnosť funguje od roku 2011 (v Poľsku od roku 2016) a jej cieľom je popularizácia elektromobilov tak, aby sa stredná a východná Európa stala čistejšou, zdravšou a menej závislou od ropy. Aktuálne je v sieti GreenWay viac ako 400 verejných nabíjacích staníc. Väčšina z nich sú rýchlonabíjacie stanice s vysokým výkonom.

GreenWay ponúka okrem nabíjacích služieb aj profesionálne služby v oblasti výstavby a správy nabíjacej infraštruktúry pre ďalšie subjekty. Ponuka zahŕňa inštaláciu, konfiguráciu, údržbu a správu nabíjacích miest, taktiež formou prenájmu. Spoločnosť poskytuje vodičom elektromobilov nabíjacie služby na vlastných staniciach ako aj na nabíjačkách patriacich partnerom GreenWay. GreenWay ponúka komplexné riešenia spoločnostiam a inštitúciám, ktoré chcú transformovať svoju flotilu na elektrickú.

Nabíjacia stanica pre elektromobily:
Stanica poskytuje tri typy konektorov, pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie. 

Nabíjacia stanica poskytuje tri typy konektorov, pre normálne AC aj rýchle DC nabíjanie. 

CHAdeMO konektor, 50 KW

Typ 2 konektor, 22 KW

CCS konektor, 50 KW

Na stanovišti je možné nabíjať dve vozidlá naraz, a to využitím rýchlonabíjacích konektorov CHAdeMO a CCS. V prípade nabíjania dvoch vozidiel naraz sa nabíjací výkon 50 kW rozdelí medzi obe vozidlá.  

Stanica umožňuje nabíjať dve vozidlá naraz aj v kombinácii využitia DC a AC konektora. Výkon na DC strane zostane zachovaný aj v prípade pripojenia druhého vozidla na AC nabíjačke. 

Použitie staníc je jednoduché a bezpečné. Návod nájdete na nabíjacej stanici.  

Klientska linka je Vám k dispozícii nepretržite.

O elektrické vozidlá sa staráme so spoločnosťou GreenWay Infrastructure. Najvýhodnejšie ceny nabíjania získate registráciou v sieti GreenWay. Aktuálne ceny sú uvedené v aplikácii GreenWay, ktorú si môžete stiahnuť v GooglePlay alebo AppStore.

Podobné obchody