Nový platobný parkovací systém platný od 1.9.2017

IMG_8805.jpg

Od 1.9.2017 upraví Aupark Košice platobný parkovací systém nasledovne:

 

- Počas pracovných dní: za 1. začatú hodinu parkovania zaplatíte 0,30 €, za 2. začatú hodinu zaplatíte 0,30 €, za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatíte 2 € vrátane DPH.

- Pri opustení parkoviska do 20 min. od vjazdu bude parkovanie ZADARMO.

- Počas víkendov a sviatkov – ostáva nezmenené: Prvých 6 hodín bude ZADARMO, za každú ďalšiu hodinu (aj začatú) zaplatíte 2 € vrátane DPH

 

Okrem úpravy cien čaká na návštevníkov centra aj celková modernizácia parkoviska. Tá sa prejaví výmenou osvetlenia v priestoroch parkoviska, inováciou navigačných tabúľ a tiež dostupnejším  a rýchlejším platobným systémom. Počet platobných terminálov sa zvýši zo štyroch na štrnásť, možná bude aj bezkontaktná platba kartou. Po uhradení parkovného sa rampa otvorí automaticky, čo urýchli a zjednoduší výjazd.

 

V prvej etape zmien v podzemnom parkovisku došlo k obnove a doplneniu dopravného značenia a k zmene v organizácii dopravy. Vďaka nej boli zrušené komplikované slučky, čo prispelo k vyššej plynulosti. Vo zvyšovaní komfortu chce Aupark pokračovať aj v druhej etape, ktorú spustí od 1. septembra.