Parkovanie

auke8 podzemie zmensene.jpg

Aupark prináša do Košíc moderný parkovací systém a 1100 podzemných parkovacích miest. Podľa zelenej diódy nájdete voľné parkovacie miesto a informačný systém vám ukáže, koľko voľných miest nájdete vpravo či vľavo. Mamičky s malými deťmi potešia špeciálne vyhradené miesta s väčším priestorom okolo dverí, pre ľudí s telesným handikepom sú vyhradené miesta označené špeciálnou modrou diódou. Súčasťou parkovacieho domu je aj nabíjacia stanica pre elektromobily, ktorú nájdete na -2 poschodí (mínus druhé poschodie). 

 

CENA PARKOVANIA

- Počas týždňa je parkovanie denne dve hodiny ZDARMA. Za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatíte 2 eurá. 

- Počas víkendov a štátnych sviatkov je parkovanie denne šesť hodín ZDARMA. Za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatíte 2 eurá. 

Po opustení parkovacích priestorov na dobu min. 3 hod. ďalšie 2 hodiny počas pracovných dní ZDARMA (resp. 6 hodín počas víkendu). 


V prípade, ak chcete parkovisko v Auparku využívať pravidelne,existuje možnosť zakúpenia paušálu

Paušál - neobmedzený prístup na parkovisko mesačne stojí 100 EUR s DPH.

 

Viac informácií vám rady poskytnú naše pracovníčky infopultu:

Kontakt:  tel.kontakt: 055 / 32-13-411, email: info@auparkkosice.sk

 

Podzemné parkovisko je POČAS VÍKENDOV bez obsluhy. Parkovacia služba je zatvorená. Pre privolanie zamestnanca SBS použite komunikátor umiestnený na stojane pri vjazde alebo výjazde alebo kontaktujte dispečing. Nedoplatok môžete zaplatiť v platobných staniciach umiestnených vo vstupných halách.

 

PARKOVANIE MOTOCYKLOV

Parkovanie motocyklov je v parkovisku bezplatné. Pri vjazde vodič motorky zazvoní na komunikátor na parkovacej rampe, počká na reakciu parkovacej služby, ktorá mu rampu otvorí. Pri výjazde je potrebné zopakovať rovnaký postup.

Parkovanie pre motocykle je v parkovisku zdarma neobmedzene, nie však dlhodobo. Za dlhodobé parkovanie sa považuje odstavenie vozidla v parkovisku na dobu dlhšiu ako 3 dni. Za dlhodobé státie zaplatí vodič motorky jednotné parkovné vo výške mesačného paušálu. 


Parkovanie

Aktuálny stav voľných parkovacích miest
-1. Podlažie
-2. Podlažie