Parkovanie

auke8 podzemie zmensene.jpg

Aupark prináša do Košíc moderný parkovací systém a 1100 podzemných parkovacích miest. Podľa zelenej diódy nájdete voľné parkovacie miesto a informačný systém vám ukáže, koľko voľných miest nájdete vpravo či vľavo. Mamičky s malými deťmi potešia špeciálne vyhradené miesta s väčším priestorom okolo dverí, pre ľudí s telesným handikepom sú vyhradené miesta označené špeciálnou modrou diódou. Súčasťou parkovacieho domu je aj nabíjacia stanica pre elektromobily, ktorú nájdete na -2 poschodí (mínus druhé poschodie). 

 

CENA PARKOVANIA

- Počas týždňa je parkovanie denne dve hodiny ZDARMA. Za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatíte 2 eurá. 

- Počas víkendov a štátnych sviatkov je parkovanie denne šesť hodín ZDARMA. Za každú ďalšiu začatú hodinu zaplatíte 2 eurá. 

Po opustení parkovacích priestorov na dobu min. 3 hod. ďalšie 2 hodiny počas pracovných dní ZDARMA (resp. 6 hodín počas víkendu). 


V prípade, ak chcete parkovisko v Auparku využívať pravidelne,existuje možnosť zakúpenia paušálu

Paušál - neobmedzený prístup na parkovisko mesačne stojí 100 EUR s DPH.

 

Viac informácií vám rady poskytnú naše pracovníčky infopultu:

Kontakt:  tel.kontakt: 055 / 32-13-411, email: info@auparkkosice.sk

 

Podzemné parkovisko je POČAS VÍKENDOV bez obsluhy. Parkovacia služba je zatvorená. Pre privolanie zamestnanca SBS použite komunikátor umiestnený na stojane pri vjazde alebo výjazde alebo kontaktujte dispečing. Nedoplatok môžete zaplatiť v platobných staniciach umiestnených vo vstupných halách. 

Parkovanie

Aktuálny stav voľných parkovacích miest
-1. Podlažie
-2. Podlažie